מידע חשוב ושימושי

Blog title

איך לבחור חיתולים למבוגרים

ישנם סוגים רבים של חיתולים למבוגרים אך מה מבדיל בינהם ואיך ולדעת מה הטוב ביותר עבור המשתמש? על זאת ועוד אנסה לפרט במאמר זה.

המטרה העיקרית בהתאמת חיתולים למבוגרים היא להתגבר על דליפת שתן, לדאוג שהאדם יקום יבש בבוקר ושהעור לא יבוא במגע עם החומציות של השתן. התאמה נכונה של סוג המוצר יכולה למנוע גירויים בעור והתפתחות פצעי לחץ.

חיתולים למבוגרים קיימים ברמות ספיגה שונות ומתאימים לאנשים שמרותקים בלבד. למשתמשים פעילים ניתן להתאים מוצרים אחרים כגון, תחתונים סופגים או פדים לספיגת שתן על מנת לשמור על עצמאותם במהלך היום והלילה ולאפשר למשתמש לתפקד רגיל למרות המגבלה.

סקירה קצרה על חיתולים למבוגרים

כל המוצרים שאנו משווקים מיוצרים ללא לטקס, "נושמים" וניתנים לפתיחה וסגירה חוזרת. החיתולים לוכדים את הנוזל והופכים אותו לג'ל וזאת על מנת לשמור על עור המשתמש ולמנוע אפשרות של התפתחות פצעי לחץ.

חיתולים למבוגרים לשימוש יום עד 6 שעות 

בעלי רמת ספיגה נמוכה, סופג פחות מליטר, בדרך כלל מתאימים לשימוש יום בגלל שאפשר להחליף בתדירות גבוהה מבלי להפריע למשתמש, מתאים גם למשתמשים שמחוברים לקטטר או סובלים מחוסר תפקוד של הכליות ובעקבות זאת לא יוצא הרבה שתן או למשתמש שסובל מצואה רכה.

חיתולים למבוגרים לשימוש לילה עד 8 שעות

בעלי רמת ספיגה של  1.5-2 ליטר, מתאים כמעט לכל המשתמשים.

חיתולים למבוגרים לשימוש לילה עד 12 שעות 

חיתולים בעלי ספיגה מוגברת 2-3 ליטר תלוי בסוג המוצר, מיועדים בעיקר למשתמשים שקמים בבוקר רטובים לאחר שניסו חיתולי לילה, למשתמשים ששותים כדורים שממריצי שתן או מאזני לחץ דם,ולמשתמשים שמחזיקים מטפלת בשעות היום בלבד וההחלפה האחרונה שלהם מתבצעת בצהריים. 

הפירמות העיקריות של החיתולים למבוגרים  

גולדי, שקמה, נועם, אבנה ועוד. ומה שמבדיל בין כולם זה מידות, רמת ספיגה, מדבקות שונות, עם גומי מאחור או ללא, גזרות שונות, רמת איורור של המוצר, עם לטקס או ללא, מוצר עם תקן של שמירה על איכות הסביבה או לא.

ישנם פרמטרים רבים להתחשב כאשר בוחרים את המוצר האופטימלי למשתמש, ניתן ליצור קשר 1-700-55-66-33 ולקבל ייעוץ לגבי המוצר הכי מתאים לכם.

השאר תגובה
קטגוריות